Bekijk meer foto's van Eefje op Instagram
@glam_by_eefje VolgenVolgers
De Beauty Blog van Eefje!
door Eefje 6 Reacties
Zalando organiseert voor de tweede keer de Zalando Blogger Awards. Ik waag mijn kans met Beautytalk voor de categorie ‘Peoples Choice Award‘.
Normaal gezien doe ik nooit mee aan wedstrijden maar ik heb besloten om als kleine vis in de grote bloggerszee toch mijn kans te wagen. Zal ik dit winnen? Tuurlijk niet, maar wie weet welke deuren dit wel opent!! What doesn’t kill you makes you stronger, right :) Ik heb natuurlijk wel jullie hulp daarbij nodig!
Stem op Beautyalk via deze site of klik je op de Stem op mij button rechts in de sidebar. Vervolgens dien je de url in te vullen van je favoriete blogger (www.beautytalk.be) en nog wat persoonlijke gegevens.
Als je meedoet maak je kans op leuke prijzen zoals een cadeaubon t.w.v. 100 van Zalando. Laat ook even weten in een comment dat jullie op mij hebben gestemd. Stemmen kan tot en met 31 oktober.
Bedankt voor jullie steun en wish me luck!!
Liefs,
Eefje