Bekijk meer foto's van Eefje op Instagram
@glam_by_eefje VolgenVolgers
De Beauty Blog van Eefje!
door Eefje 14 Reacties
Alweer een thema box bij Deauty (love it!). Deze keer een box bomvol energie! Een box met verkwikkende, stimulerende en anti- oxiderende verzorgingsproducten, zowel voor het gezicht, het haar en het lichaam..
Unboxing de ‘Vitality’ Deautybox:
Plante System – Oogcontourgel tegen donkere kringen – Fullsize: Een biologische gel speciaal ontwikkeld voor de gevoelige ogen, werkt verkwikkend, ontzwellend, gaat rimpels te lijf, stimuleert en verstevigd én zorgt dat de wallen kleiner worden!
Nuxe – Crème Prodigieuse – 15ml: Deze crème hydrateert, verkwikt en beschermt tegen oxidatieve stress en wapent de huid tegen de koude van de herfst!
Redken – Forceful Haarlak – 75ml: Deze haarlak zorgt voor XXL volume, extra veerkracht en glans. Droogt snel en plakt niet!
Klorane – Kinine Shampoo – 100ml: Deze shampoo beschermt je haar tegen de hitte van haardrogers, stijltangen, koude, wind,.. het zorgt ook voor een sterkere groei en je haar ziet er gezond en stevig uit!
Redken – Color Extend Magnetics Haarmasker – 50ml: Zorgt voor energie en vitaliteit bij gekleurd haar.
Jeanne en Provence – Douchegel – 50ml: Deze douchegel bevat essentiële oliën en is verrijkt met glycerine. Je huid is zijdezacht en ruikt heerlijk!
Een goed gevulde box waarvan ik zeker de haarlak en het masker van Redken zal gebruiken. Ook naar de Prodigieuse Crème van Nuxe ben ik zeer benieuwd.
Ik kan nu al vertellen dat ik een ‘Vitality‘ Deauty Box weggeef voor mijn verjaardag. Binnenkort lees je er meer over!
XOXO
Eefje